O Klubie

Wejdź do Klubu i weź udział w czymś niepowtarzalnym. Zbuduj z nami społeczność odpowiedzialnych kierowców, osób aktywnych i dbających o zdrowy styl życia. Dołącz bezpłatnie do Klubu PZU Pomocni! W Klubie możesz cieszyć się benefitami, rabatami, dowiesz się jak żyć aktywnie i zdrowo, poprawisz umiejętności prowadzenia auta. Czekają na Ciebie także liczne akcje i konkursy.

Dla kogo

PZU Pomocni to program dla wszystkich użytkowników mojePZU.
Po rejestracji możesz uzyskać  specjalne benefity i rabaty oraz cenne porady eksperckie.
Opcjonalnie możesz powiązać urządzenie PZU GO ze swoim kontem klubowicza i otrzymywać indywidualne raporty oraz nagrody za bezpieczną jazdę.

Wystarczy kilka minut, by dołączyć do PZU Pomocni

1. Wypełnij formularz rejestracyjny
    Podaj swoje dane i zaznacz potrzebne zgody.
  2. Zbieraj dobre doświadczenia z PZU
    Odbierz benefit na dobry start i korzystaj z pozostałych benefitów po rejestracji

Dodatkowo jeśli posiadasz urządzenie PZU GO możesz połączyć je z kontem, zaznaczając informację o urządzeniu na formularzu rejestracyjnym.

Gdy dołączysz do Klubu PZU Pomocni, otrzymasz:

Wyjątkowe benefity na start

Za wyrażenie lub aktualizację zgód po dołączeniu do Klubu PZU Pomocni otrzymasz voucher do supermarketu online frisco.pl, kin sieci Helios, na produkty marki Philips lub sklepu Tefaland. Wybór należy do Ciebie.

Korzyści po rejestracji

Po opcjonalnym połączeniu urządzenia PZU GO z kontem w Klubie i wyrażeniu przez Ciebie zgody, na podstawie danych z urządzenia będziemy analizować Twój styl jazdy. Za dobre wyniki otrzymasz od nas nagrodę. Ponadto dzięki naszym poradom poprawisz swój styl jazdy i zwiększysz bezpieczeństwo na drodze.

Dodatkowe benefity

Jako uczestnik Klubu, możesz korzystać z wielu rabatów i dodatkowych benefitów.

Więcej okazji w przyszłości

Dostęp do wiedzy eksperckiej i zaproszenia do akcji społecznych – szykujemy dla Ciebie wiele niespodzianek w przyszłości.